Jūsų turimą projektą naujo pastato statybai paversime į tikrovę laiku ir kokybiškai. Mūsų inžineriniai-techniniai darbuotojai ir darbininkai yra pajėgūs įgyvendinti visus projektinius sprendimus. Konstruktorius gali pasiūlyti projekto pakeitimus, leidžiančius panaudoti pažangiausias technologijas bei medžiagas, užtikrinančias pastato patikimumą ir atitinkančias laikmečio keliamus reikalavimus.
Įmonė vykdo:

  • Stato karkasinius bei skydinius namus (tai gamykloje pagaminti, vietoje surenkami medinio karkaso namai);
  • medines pirtis ir pavėsines;
  • Individualių namų statybą;
  • Rekonstrukciją;
  • Restauraciją;
  • Statinio techninę priežiūrą;
  • Bendrastatybinius darbus;
  • Įvairios paskirties patalpų remontas;
  • Apdailos ir statybos darbai;
  • Taip pat greitai ir kokybiškai atliekame santechnikos, elektros instaliavimo ir teritorijos tvarkymo darbus.

 

Daugelis būsimų namų savininkų, apsisprendusių statyboms turi keletą kelių tai padaryti. Pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į tai, kad kiekvienas gali pasirinkti, kiek nori dalyvauti statybos procese ir kiek tam gali skirti laiko.

Jei laikas brangus (laiko reikės ne tik statyboms, bet ir brokui taisyti), tuomet reikia susirasti patikimą statybų bendrovę.

Jos kaina gal ir nebus pati mažiausia rinkoje (nes ji kruopščiai sumoka visus mokesčius valstybei), tačiau kaina atsižvelgiant į kokybę bus tikrai padori, ir svarbiausia, turėsite namo statybos garantijas, kurios daugeliu kitų atvejų būna tik žodinės. Svarbu, kad įmonė mokėtų dirbti efektyviai, ir turėtų reikiamos patirties - ypatingai projektuojant šiuos statinius.

Ieškote būtent tokios bendrovės? Kreipkitės į "Kriautę": www.kriaute.lt ir nesuklysite.

Domina sąmatų skaičiavimas? Skaityti čia.

mediniai, karkasiniai, namai, statyba

Namo statybos - rimtas žingsnis, ir jam reikia daug pasiruošimo bei apmąstymo. Žinoma, ir pinigų. Kuo rimčiau apgalvosite savo biudžetą, tuo mažiau nesusipratimų sulauksite.

Viena dažniausiai pasitaikančių klaidų statant gyvenamąjį namą - yra realių kaštų neįvertinimas. Tai yra faktiškai pastatyti namą atsieina kur kas daugiau, nei iš pradžių žmogus įsivaizduoja jo kainą. Ne kiekvienas sugeba įvertinti atsirandančius papildomus darbus, bei smulkesnes medžiagas, technikos bei kitos nuomojamos įrangos kainas.

Ir bemaž visuomet viskas gaunasi brangiau nei pirminis/optimistinis vertinimas.

Todėl, jei vis tik jau apsisprendėte statyti namą - būkite realistai ir vertinkite su atsarga. Geriau jau liks šiek tiek laisvų pinigų geresniems baldams, nei išvis likti be baldų. O dažnai net ir pats namas lieka nebaigtas statyti pristigus lėšų.